Mbathje Korse Chicco Mammy Pas Shtatzënisë

Të brendshmet Chicco Mammy pas lindjes ndihmojnë në mbështetjen e zonës së barkut. Një ndihmë e vlefshme për të lehtësuar rikuperimin e aftësisë fizike duke respektuar trupin tuaj.

Marka: Chicco
4,600Lekë
1

Përshkrimi

Krijuar nga një pëlhurë e butë dhe e aftë për t'u përshtatur.

Pëlhura e butë dhe e qëndrueshme përqafon trupin tuaj pa e bezdisur atë.

Ofron përshtatje optimale.

Shiritat anësorë janë të ndryshueshëm, të aftë të përshtaten në ije falë mbylljes së velcros (pajisje mbyllëse).


Liri të jashtëzakonshme gjatë lëvizjeve.

Rehati të jashtëzakonshme edhe poshtë veshjeve të tjera.

Mbathje Korse Chicco Mammy Pas Shtatzënisë: 8058664051724

Specifikimet

Kodi 176407
Marka Chicco
Mosha 18+ vjeç
Ngjyra E bardhë
Madhësia e mbathjeve 3

Produkte të ngjashme

whatsapp