Makarona Per Bebe Plasmon "CHIOCCIOLINE" - 340 gr (+6 Muaj)

Sugjerohen pas muajit te 6 te jetes kur dieta ushqimore e tij behet me komplekse. Pergatiten shpejt dhe mund te kombinohen me produkte te tjera Plasmon.

Marka: Plasmon
260Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

 • Perzgjedhje delikate e grurit ( vetem miell gruri i bute), per cilesi qe ben diferencen
 • Gati ne 4 minuta
 • Permbajne kalcium, hekur dhe vitamina B
 • Permban gluten
 • Produkt 100% italian
Përbërësit: Miell bollguri i forte (49.8%), miell gruri i bute (49.7%), kripera minerale (hekur, kalcium), vitamina (B1, B2,B3, B6).

Rrezik alergjie: Permban qumesht, veze.

Vlerat ushqyese për 100 gr:

 • Energji - Kcal 349 / Kj 1478
 • Yndyra - 1.3 gr
 • Nga te cilat te saturuara - 0.3 gr
 • Karbohidrate - 72 gr
 • Nga te cilat sheqerna - 3 gr
 • Fibra - 2.4 gr
 • Proteina - 10.3 gr
 • Kripe - 0.03 gr
 • Tiamine ( Vitamine B1) - 0.7 mg
 • Riboflavine ( Vitamine B2) - 0.7 mg
 • Niacine (Vitamine B3) - 11 mg
 • Vitamine B6 - 0.6 mg
 • Kalcium - 200 mg
 • Hekur - 10 mg
Sasia: 340 gr.

Makarona Per Bebe Plasmon "CHIOCCIOLINE" - 340 gr (+6 Muaj): 8001040012420

Specifikimet

Kodi 752032
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 340 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp