Në mungesë

LETRA TË LAGURA PËR FËMIJË PAMPERS PURE (48 COPË)

Një produkt i testuar dermatologjikisht që ofron butësi dhe pastrim të shpejtë për lëkurën delikate të fëmijës tuaj. Si përbërës kryesor ka ujin (99%) dhe pambukun organik të cilësisë Premium. Pa alkool, parabenë dhe aromatizues.

Marka: Pampers
260Lekë
0

Përshkrimi

Krijuar për të porsalindurit me pambuk cilësor, përzierje përbërish me origjinë bimore dhe lëndë të përzgjedhura përgjatë proceseve të mirëmenduara, Pampers Pure ofron cilësi, rehati, butësi dhe pastërti.

Përse duhet të zgjedhim Pampers Pure?

  1. Përbërës 99% Pambuk Organik i cilesise Premium dhe Hipoalergjik.
  2. Përthithje e shpejtë dhe mbrojtje e sigurt.
  3. Pa alkool, parabenë dhe aromatizues.
  4. Produkt dermatologjikisht i testuar.
Pëlhurë e butë Hipoalergjike, e provuar klinikisht. Pelhura e bute Pampers® Aqua Pure Wipes 1% pastrues cilësor, të butë të lëkurës delikate të fëmijës. Pastrues cilësor, të butë të lëkurës delikate të fëmijës Pampers® Aqua Pure Wipes

Specifikimet

Kodi 801051
Marka Pampers
Mosha deri në 5 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp