LETRA TE LAGURA NANNYS X-Large (50 COPE)

E vecanta e tyre qendron ne madhesine e letres. Eshte e plote, super e madhe, pastron butesisht lekuren e bebeve.

Marka: Nannys
225Lekë260Lekë
Ulje13%
1

Përshkrimi

Letrat e lagura per bebe, te markes Nannys permbajne ekstrakte kalendula dhe kamomili qe ndihmojne ne qetesimin e lekures se acaruar te bebeve Nuk pembajne alkool. Paketimi eshte teper praktik dhe me kapak, i cili nuk lejon qe letrat te thahen.

LETRA TE LAGURA NANNYS X-Large (50 COPE): 5201312000381

Specifikimet

Kodi 668046
Marka Nannys

Produkte të ngjashme

whatsapp