LETER E LAGUR NANNYS ME VAJ BAJAMEJE (56 COPE)

Permbajne vaj bajameje qe pastron dhe hidraton lekuren e bebeve, minimizon rrezikun e alergjise.

Marka: Nannys
130Lekë
1

Përshkrimi

Letra te lagura per bebe, te markes Nannys.

Paketimi permban 56 cope.

Letrat permbajne vaj bajameje qe pastron dhe hidraton lekuren e bebeve.

Ul rrezikun e alergjise dhe nuk permbajne alkool. Kane nje paketim shume praktik.

LETER E LAGUR NANNYS ME VAJ BAJAMEJE (56 COPE): 5201312107370

Specifikimet

Kodi 669016
Marka Nannys

Produkte të ngjashme

whatsapp