Oferta e ditës

Krevat portativ Teddytour Foppapedretti

Krevat portativ për bebe, lehtësisht i transportueshëm. Gjendet ne 2 ngjyra: blu dhe e kuqe

Marka: Foppapedretti
7,000Lekë7,990Lekë
Ulje12%
1

Përshkrimi

 

Një nga produktet më të vlerësuara.

Krevati portativ Teddytour paloset lehtësisht, duke zënë shumë pak hapësirë. Mund të bartet pa problem në çantën praktike të përfshirë.

Përmasat dhe pesha

Pesha neto 9 kg

Dimensionet e hapura në cm: H 78 | P 67 | L 127

Përmasat e mbyllura në cm: H 79 | P 22 | L 24

Paketimi cm: H 78.5 | P 21.5 | L 20.5

Mc: V 0,035

Pesha bruto: 10 kg

Qoftë për përdorim në shtëpi apo gjatë udhëtimeve, zgjidhni produktet më të mira për fëmijën tuaj

Lani krevatin e udhëtimit me një sfungjer, ujë të ngrohtë dhe një detergjent të butë

Manuali i perdorimit

PARALAJMËRIM! Krevati duhet të montohet vetëm nga një i rritur.

E RËNDËSISHME: Për ta montuar siç duhet krevatin, kryeni veprimet e montimit sipas rendit të treguar.

Sugjerime:

Mos e përdorni krevatin e udhëtimit pa dyshek. Madhësia e rekomanduar e dyshekut është 119 x 59 cm.

Krevati është sugjeruar për përdorim për fëmijët e porsalindur deri në 4 vjeç.

Specifikimet

Kodi 116401
Marka Foppapedretti
Mosha deri në 4 vjeç
Ngjyra E kuqe

Produkte të ngjashme

whatsapp