Krevat portativ Belove MoMi

MoMi BELOVE është një krevat i lehtë dhe praktik udhëtimi dhe per te luajtur. Ka një sistem të shpejtë të palosjes dhe vjen me një cante për transport të lehtë. I kompletuar me një dyshek portativ kushton 8990 Lekë.

6,500Lekë
1

Përshkrimi

Ky është një krevat portativ me 1 nivel, praktik dhe kompakt, për përdorim nga lindja. 

Travel cots

Pjesët anësore të krevatit BELOVE janë bërë nga një pëlhurë rrjetë e qëndrueshme, e cila siguron qarkullimin e duhur të ajrit, dhe sigurisht lejon vështrimin e bebit dhe mbikëqyrjen e prindit. 

 

1.jpg

MoMi BELOVE ka një sistem sigurie që parandalon palosjen pa dashje dhe mbrojetëse plastike, të rrumbullakosura në qoshe. Këto e bëjnë krevatin plotësisht të sigurt për fëmijën.

Do të gjeni të përfshirë një çantë mbajtëse, e cila do ta bëjë transportin të lehtë. Madhësia kompakte pas palosjes e bën të lehtë vendosjen e saj në bagazhin e cdo makine, sado e vogël qoftë ajo. Montohet dhe paloset shumë shpejt dhe lehtësisht. 

Web 1920 – 3.jpg

Në një prej anëve të krevatit, MoMi BELOVE ka një hapje me zinxhir, e cila u lejon fëmijëve më të mëdhenj të lëvizin pasi zgjohen ose kur e përdorin atë si shesh lojërash.

Web 1920 – 10.jpg

Krevati vjen me një shtresë të hollë të perfshire, ku fëmija mund te luaje plot kenaqesi. Trashësia e saj është 1,2 cm.

Web 1920 – 11.jpg

Ka 2 rrota, të cilat ju lejojnë ta zhvendosni në çdo vend të shtëpisë tuaj.

Web 1920 – 12.jpg

 

Marka: MoMi


Modeli: LOVE

Gjatësia: 125 cm

Gjerësia: 65 cm

Lartësia: 78 cm


Dimensionet e një shtrati të palosur: 21x23x80 cm

Web 1920 – 16.jpg

Produkte të ngjashme

whatsapp