Krem vanilje NOYNOY

Krem Ushqyes për fëmijë NOYNOY, të kombinuara në mënyrë ideale dhe me vakte të tjera, plotësojnë nevojat ushqyese të foshnjave duke u ofruar atyre një dietë të plotë dhe të ekuilibruar.

Marka: Noy Noy
1,040Lekë
1

Përshkrimi

NOYNOY Krem Vanilje, me baze miell orizi dhe qumësht, përbën një djetë ushqimore të balancuar shtesë për foshnjat pas muajit të 4- të, ndërsa mund të jetë ushqimi i parë solid për fëmijën tuaj. Një nga pesë vaktet me qumësht, sipas udhëzimeve nga pediatri mund të zëvendësohet me NOYNOY Krem Vanilje. Nuk përmban Gluten.

Pesha neto: 350gr

Specifikimet

Kodi 944096
Marka Noy Noy
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp