Krem hidratues Trudi 100 ml

Krem hidratues per qetesimin e lekures se bebes

Marka: Trudi
420Lekë
1

Përshkrimi

Krem hidratues per qetesimin e lekures se bebes

Vepron shpejt dhe eshte teper efektiv pasi permban substanca qetesuese

Kryesisht perdoret gjate ekspozimit ne ere, diell apo ftohte, per skuqjen e fytyres apo te duareve te femijes

Pesha neto: 100 ml

Specifikimet

Kodi 177005
Marka Trudi

Produkte të ngjashme

whatsapp