Oferta e ditës

Karrige për fëmijë Flovi MoMi - Dizajn druri

MoMi FLOVi është një karrige ushqimi shumëfunksionale për ta bërë procesin e ushqyerjes së më të sigurt, rehatshëm dhe këndshëm. Ky produkt origjinal mund të përdoret nga fëmijë 6 muajsh deri 5 vjec (20 kg).

7,700Lekë9,800Lekë
Ulje21%
1

Përshkrimi

MoMi FLOVi është një karrige ushqimi shumëfunksionale e rehatshme, me kembë metalike, të sigurta që përdoret si:

Karrige e lartë;

Karrige e lartë ku mund të bashkohet me tavolinën e ngrënies së bashku me prindërit;

Karrige e ulët për një fëmijë më të madh, deri 20 kg (5 vjec).

Konvertohet lehtësisht nga karrige e lartë në karrige të ulët për fëmijë,  e cila është  perfekte për një fëmijë më të rritur. Sipas dëshirës mund të hiqni gjithashtu rripat e sigurimit.

Linjat e thjeshta dhe dizajni minimalist janë pikat kryesore të MoMi FLOVI. Mbështetësja e shpinës është projektuar në mënyrë që të ofroje rehati gjatë vakteve.

Mbështetësja është prej lëkure eko, e cila pastrohet lehtë. Thjesht pastrojeni atë me një leckë, pa detergjent, zbardhues.

Tabakaja e dyfishtë e MoMi FLOVI është e rregullueshme, që do të thotë se mund ta vendosni në pozicione të ndryshme në varësi të moshës apo nevojave. Ka një mbajtëse filxhani. Tabaka e sipërme mund të lahet në lavastovilje.

Ka të përfshirë një lodër të vogël e cila shërben edhe si kapëse për enën e bebit. Është një lodër e vogël që e mban fëmijën të lumtur ndërsa pret një vakt.

Web 1920 – 3.jpg

Kopia momi collete flow lifestyle.jpg

 

Karrige e lartë deri 15 kg. Ndërkohë si karrige e ulët mund të përdoret deri 20 kg apo 5 vjec.


Karakteristika të tjera:

Përmasat: 91x45.5x56 (cm)
Pesha: 4kg;
Rregullorja:  EN 14988;
MoMi Flovi.Manuali i udhezimeve

Produkte të ngjashme

whatsapp