HiPP PURE PERIMESH, ME ORIZ DHE MISH VICI - 220 GR

Një produkt organik që mund të përdoret nga muaji i 8 për bebet. Nuk përmban gluten, kripë të shtuar, aromatizues, ngjyrues apo lëndë konservuese.

Marka: HiPP
300Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: perime*39% ( karrota*, lulelakër*)ujë, oriz I zier*16%, mish vici* 8%, vaj kolze*2.5%.

  • Prodhim organik
  • Nuk përmban gluten, kripë shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.
Pesha neto: 220g Përdorimi: Të përdoret si vakt I plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdoret për fëmijë nga muaji i 8. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar Mbyllje hermetike e kapakut me vakum Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim Prodhuar në Hungari | Eksportues: HiPPAustria GmbH A-4810 HiPP PURE PERIMESH, ME ORIZ DHE MISH VICI - 220 GR: 9062300106357

Specifikimet

Kodi 778059
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp