HiPP PURE PERIMESH ME MAKARONA E PULË | FEMIJË 12+M 220GR

Kjo pure HiPP me perime (domate, karota, bizele dhe qepë), makarona dhe copëza pule, ofrohet për fëmijët që nga muaji i 12 i jetës. Nuk përmban kripë shtesë, konservantë, aromatizues, lendë ngjyruese dhe agjentë trashës. Një prodhim organik që ofrohet për të vegjlit tuaj në paketimin 220 gramë....

Marka: HiPP
270Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: perime*43%(n ), ujë, makarona të ziera*, 21% pulë*, 8.4% miell gruri*, vaj kolze 1.6%, kripë e jodizuar.

  • Përmban gluten
  • Prodhimi organik
  • Makaronat përmbajnë vezë
  • Nuk permban kripë shtesë, konservant, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto: 220g Përgatitja: Ngrohni pure ose sasinë e dëshiruar në banjo mari, përziheni me shpejtësi dhe kontrolloni temperaturën. Ruajeni në frigorifer sasinë e mbetur. Përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 12. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike kapakut me vakum. Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim Prodhuar në Hungari. Eksportues: HiPP Austria GmbH A-4810. HiPP PURE PERIMESH ME MAKARONA E PULË | FEMIJË 12+M 220GR: 9062300106371

Specifikimet

Kodi 739067
Marka HiPP
Mosha 7 muaj - 24 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp