HiPP PURE ME PERIME MIKS PËR BEBE +4 MUAJSH - 125GR

Produkt organik për bebe 4+muajsh. Nuk përmban gluten,  kripë të shtuar, aromatizues, ngjyrues apo lëndë konservuese.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit:perime*73% (karrotë*, patate*,lulelakër*,bizele*), ujë, vaj kolze* 1.3%

  • Prodhim organik
  • Nuk përmban gluten, kripë shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto: 125g Përdorimi: Në javët e para të përdorimit të ushqimeve shtesë para gjidhënies. Për të përgatitur një vakt të plotë, përzijeni midis 1⁄2 të gjithë sasinë e kavanozit të perimeve miks me 1\2 e kavanozit me mish të përgatitur. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum. Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim Prodhuar në Hungari. Eksportues : HiPPAustria GmbH A-4810. HiPP PURE ME PERIME MIKS PËR BEBE +4 MUAJSH - 125GR: 9062300105992

Specifikimet

Kodi 777069
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp