HiPP PURE ME KAJSI DHE BANANE | PËR BEBE 4+MUAJSH -125GR

Produkt organik për bebe 4+muajsh. Nuk përmban gluten,  sheqer të shtuar, aromatizues, ngjyrues apo lëndë konservuese.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: fruta 80%(banane*50%, kajsi*30%), ujë, niseshte orizi*, antioksidant acid askorbik*

  • Prodhim organik
  • Acidi askorbik në formën e vitamin C gjendet tek frutat
  • Nuk përmban sheqer shtesë, gluten , konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto: 125g Përdorimi: Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4 . Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim Prodhuar në Hugari. Eksportues: HiPP Austria GmbH A-4810. HiPP PURE ME KAJSI DHE BANANE | PËR BEBE 4+MUAJSH -125GR: 9062300132776

Specifikimet

Kodi 776088
Marka HiPP
Mosha 4 muaj - 5 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp