Fasha termike për gjirin - 2 në 1 (2 copë)

Produkte që ndihmojnë për të stimuluar rrjedhjen e qumështit të gjirit si edhe qetësimin e tyre.

Marka: Avent
2,690Lekë
1

Përshkrimi

Qetësoni gjinjtë e ndjeshëm me keto fasha termike, duke i bërë castet e ushqyerjes me gji më të këndshme për ju dhe vogëlushin apo vogëlushen tuaj.


Me një shtresë mbështjellëse të butë për të siguruar rehati në lëkurë.

Ndihmojnë për të stimuluar rrjedhjen e qumështit para ushqyerjes me gji. Lagini lehtë mëngët, pasi nxehtësia jep një ndjesi shtesë rehatie dhe ndihmon në stimulimin e gjirit.


Përmban: 2 fasha termike and 2 mbështjellëse.

Për,asat: 175x175x40 mm.

Fasha termike për gjirin - 2 në 1 (2 copë): SCF258/02

Specifikimet

Kodi 786085
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp