CUCO ULTRA SOFT PHILIPS AVENT 6-18 MUAJSH

Biberoni ultra i butë Philips Avent ka një mburojë shtesë të butë dhe fleksibël që ndjek kthesat natyrore të fytyrës së foshnjës tuaj. Kjo e bën fëmijën tuaj më të qetë duke lënë më pak gjurmë dhe më pak acarim në lëkurën e tij .

Marka: Avent
1,240Lekë1,380Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

Projektuar për nevojat e përditshme të foshnjës tuaj

9 në 10 foshnje pranojnë cucot Philips Avent

Bebet e dinë se çfarë u pëlqen! Avent ka pyetur nënat se si të vegjlit e tyre u përgjigjen cucove Philips Avent dhe 9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë.

Projektuar për zhvillimin natyral oral

Thithka prej silikoni e aftë për t'u përshtatur ka një formë simetrike që respekton qiellzën, dhëmbët dhe mishrat e fëmijës tuaj ndërsa ai ose ajo rritet.

Bërë në fabrikën tonë të vlerësuar me çmime në Britani


CUCO UKTRA SOFT PHILIP AVENTS 6-16 MUAJSH KODI:SCF223/01

Specifikimet

Kodi 121901
Marka Avent
Mosha 6 muaj - 18 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp