CUCO ULTRA AIR PHILIPS AVENT PER VAJZA +18 MUAJSH

Rezistent ndaj kafshimeve, i përshtatur për zhvillimin e dhëmbëve dhe gojës së fëmijëve +18 muajsh.

Marka: Avent
1,120Lekë1,240Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

Me ajrim ekstra për të shmangur irritimet. Ortodontik dhe BPA free.

Projektuar për nevojat e përditshme të foshnjës tuaj

9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë

Bebet e dinë se çfarë u pëlqen! Avent ka pyetur nënat se si të vegjlit e tyre u përgjigjen cucove Philips Avent dhe 9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë.

Projektuar për zhvillimin natyral oral

Thithka prej silikoni e aftë për t'u përshtatur ka një formë simetrike që respekton qiellzën, dhëmbët dhe mishrat e fëmijës tuaj ndërsa ai ose ajo rritet.

Bërë në fabrikën tonë të vlerësuar me çmime në Britani

CUCO ULTRA AIR PHILIP AVENT PER VAJZA +18 MUAJSH KODI:SCF349/15

Specifikimet

Kodi 110906
Marka Avent
Mosha 18+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp