CUCO ULTRA AIR PHILIPS AVENT PER DJEM +18 MUAJSH

Rezistent ndaj kafshimeve, i përshtatur sipas zhvillimit të dhëmbëve dhe gojës së fëmijëve + 18 muajsh.

Marka: Avent
1,240Lekë
1

Përshkrimi

Me ajrim shtesë për të shmangur irritimet. Ortodontik dhe BPA free.

Projektuar për nevojat e përditshme të foshnjës tuaj

9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë

Bebet e dinë se çfarë u pëlqen! Avent ka pyetur nënat se si të vegjlit e tyre u përgjigjen cucove Philips Avent dhe 9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë.

Projektuar për zhvillimin natyral oral

Thithka prej silikoni e aftë për t'u përshtatur ka një formë simetrike që respekton qiellzën, dhëmbët dhe mishrat e fëmijës tuaj ndërsa ai ose ajo rritet.

Bërë në fabrikën tonë të vlerësuar me çmime në Britani

CUCO ULTRA AIR PHILIP AVENT PER DJEM +18 MUAJSH KODI:SCF349/14

Specifikimet

Kodi 110804
Marka Avent
Mosha deri në 6 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp