CUCO PER BEBE CHICCO PHYSIO FORMA | ROZE | 2- 6 MUAJ

Biberon fallco apo cuco ngjyrë roze për bebe apo fëmijë të moshës 2-6 muajsh, i markës së mirënjohur italiane Chicco. Cuco PhysioForma Light Chicco është krijuar për t'i ofruar bebes lehtësi maksimale të kombinuar me një dizajn të ri dhe inovativ. Koka e biberonit fallco e përbërë nga silikoni ja....

Marka: Chicco
970Lekë
1

Përshkrimi

Chicco ka bashkëpunuar me neonatologët dhe ortodentët më të mirë për të shpikur Cuco Chicco Physio Forma , biberonin fallco që ndihmon në pozicionimin e duhur të gjuhës në mënyrë që rrugët e frymëmarrjes të jenë të hapura. Latexi natural apo silikoni ekstra i butë i Cuco Physio Forma mbështet frymëmarrjen fiziologjike dhe favorizon zhvillimin e saktë të gojës dhe qiellzës. Ofron një ndjenjë natyrale.

  • Para përdorimit, ju ftojmë të lexoni me kujdes etiketat dhe sqarimet e treguara në paketimin e produktit.
CUCO PER BEBE, BIBERONI FALLCO APO GENJESHTAR CHICCO PHYSIO FORMA | ROZE | 2- 6 MUAJ: 8058664097081

Specifikimet

Kodi 608086
Marka Chicco
Mosha deri në 6 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp