CUCO PER BEBE CHICCO PHYSIO FORMA | BLU | 2- 6 MUAJ

Biberon fallco apo cuco për bebe apo fëmijë të moshës 2-6 muajsh, i markës së mirënjohur italiane Chicco Physio Forma. Koka e biberonit fallco e përbërë nga silikoni jashtëzakonisht i butë, me formën e saj unike ndihmon në pozicionimin e gjuhës duke ndihmuar kështu edhe për procesin e frymëmarrje....

Marka: Chicco
970Lekë
1

Përshkrimi

Chicco ka bashkëpunuar me neonatologët dhe ortodentët më të mirë për të shpikur Cuco Chicco Physio Forma , biberonin fallco që ndihmon në pozicionimin e duhur të gjuhës në mënyrë që rrugët e frymëmarrjes të jenë të hapura. Latexi natural apo silikoni ekstra i butë i Cuco Physio Forma mbështet frymëmarrjen fiziologjike dhe favorizon zhvillimin e saktë të gojës dhe qiellzës. Ofron një ndjenjë natyrale.

  • Para përdorimit, ju ftojmë të lexoni me kujdes etiketat dhe sqarimet e treguara në paketimin e produktit.
CUCO PER BEBE, BIBERONI FALLCO APO GENJESHTAR CHICCO PHYSIO FORMA | BLU | 2- 6 MUAJ: 8058664097081

Specifikimet

Kodi 607032
Marka Chicco
Mosha deri në 6 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp