CUCO ME PRINT KAFSHESH 6-18 MUAJSH PHILIPS AVENTS (2 COPE)

Biberon gënjeshtar me print kafshesh. Ortodontik & BPA Free. Ndihmon ne zhvillimin normal te dhembeve. Sterizohet lehte, shpejt dhe ka kapak.

Marka: Avent
1,140Lekë
1

Përshkrimi

Projektuar për nevojat e përditshme të foshnjës tuaj

9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë

Bebet e dinë se çfarë u pëlqen! Avent ka pyetur nënat se si të vegjlit e tyre u përgjigjen cucove Philips Avent dhe 9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë.

Projektuar për zhvillimin natyral oral

Thithka prej silikoni e aftë për t'u përshtatur ka një formë simetrike që respekton qiellzën, dhëmbët dhe mishrat e fëmijës tuaj ndërsa ai ose ajo rritet.

Bërë në fabrikën tonë të vlerësuar me çmime në Britani


Specifikimet

Kodi 115606
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp