CUCO ME GJIRAFEN PREJ PELLUSHI PHILIPS AVENT

Cuco me pellush në dizajnin e gjirafës është krijuar nga një material i butë për të mos shkaktuar irritime në lëkurën delikate të vogëlushit tuaj! Ky produkt është krijuar për t'i dhënë bebit ndjesinë e sigurisë dhe rehatisë në cdo përqafim!

Marka: Avent
2,800Lekë3,170Lekë
Ulje12%
1

Përshkrimi

Rehati maksimale n ë cdo përqafim!

Bebi juaj do të ndiejë rehati maksimale në cdo përqafim, në saje të materialit super të butë nga i cili përbëhet ky pellush.

I përshtatshëm me të gjitha cucot Philips Avent.

Projektuar për nevojat e përditshme të foshnjës tuaj

9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë

Bebet e dinë se çfarë u pëlqen! Avent ka pyetur nënat se si të vegjlit e tyre u përgjigjen cucove Philips Avent dhe 9 në 10 foshnje pranojnë cucot tanë.

Projektuar për zhvillimin natyral oral

Thithka prej silikoni e aftë për t'u përshtatur ka një formë simetrike që respekton qiellzën, dhëmbët dhe mishrat e fëmijës tuaj ndërsa ai ose ajo rritet.

Pastrohet lehtë;

Cuco mund të sterilizohet;

Cuco është i sigurt për larjen e enëve;

Pelushi lahet në rrobalarëse (lavatrice).

CUCO ME GJIRAFEN PREJ PELLUSHI PHILIPS AVENT: SCF384/11

Specifikimet

Kodi 825023
Marka Avent
Mosha deri në 6 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp