Në mungesë

CHICCO AEROSOL PER FEMIJE - Qenush

Kjo pajisje praktike dhe funksionale e markës së mirënjohur Chicco është krijuar posacërisht për ju dhe fëmijën tuaj. Aerosoli Chicco Qenush me dizajnin e tij të lezetshëm eshte zgjidhja optimale për t'i siguruar fëmijëve një terapi efektive me aerosol. Gjithmonë duhet ta përdorni aerosolin ve....

Marka: Chicco
7,500Lekë9,700Lekë
Ulje23%
0

Përshkrimi

Përse aerosoli është kaq efektiv? Në përgjithësi aerosoli këshillohet të përdoret kur fëmija ka bllokim të rrugëve të frymëmarrjes për shkak të sekrecioneve të hundës, gjendje e cila shpesh shoqërohet edhe me kollë të thatë apo me sekrecione, teshtima të shpeshta dhe madje edhe me temperaturë. Për të larguar këto shqetësime aerosoli është efektiv për dy arsye: • Pastron hundën nga mikrobet; • Lehtëson daljen e sekrecioneve nga hunda. Ai vepron vetëm në një zonë të caktuar, pra në atë të hundës, fytit, laringut, trakesë, bronkeve dhe mushkërive, duke pasur një efekt të menjëhershëm.

Cfarë e bën pajisjen Chicco ideale për të vegjlit?

  • Forma e saj argëtuese;
  • E përshtatshme për përdorim nga muajt e parë të jetës së fëmijëve;
  • Aksesorët mund të ruhen brenda;
  • Përthithje të shpejtë dhe efektive.

Karakteristikat

Maskat prej silikoni super të buta të Chicco janë në dispozicion në dy madhësi.

  • Më e vogla lejon një pvrshtatje perfekte të fytyrës së foshnjave dhe ofron rehati maksimale gjatë terapisë.
  • Më e madhja është e përshtatshme për të gjithë familjen. Maskat pediatrike të buta dhe me një formë ergonomike garantojnë përshtatjen dhe komoditetin maksimal.
Aersol për bebe dhe fëmijë: 8058664110377

Specifikimet

Kodi 582092
Marka Chicco
Mosha deri në 5 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp