CAJ HiPP PËR STIMULIMIN E GJIRIT

Caj HiPP për stimulimin e gjirit është një miksim i bimëve të zgjedhura si finok, glikanxo dhe kimon të cilat njihen për nxitjen e prodhimit të qumështit të gjirit. Gjithashtu ndihmon në mbulimin e nevojave për lëngje gjatë kohës së gjidhënies. Kushtojini rëndësi një diete të kontrolluar dhe n....

Marka: HiPP
700Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: dekstrozë, ekstrakt balsamik, aromë natyrale limoni,ekstrakt hithre, ekstrakt finok, ekstrakt kimon, ekstrakt glikanxo. Nuk përmban gluten, konservant, aromatizues dhe ngjyrues, pa përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Pesha neto: 200g

Përdorimi: Doza ditore 2-3 filxhan në ditë

Përgatitja: Në 200 ml ujë të pijshëm të vluar ose të ftohtë shtoni 2 lugë çaji për stimulim gjiri dhe trazoheni.Të ruhet në vend të thatë.

Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim.

Specifikimet

Kodi 677077
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp