BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL QELQI 240 ML

Biberoni Philips Avent Natural me shishe qelqi  240 ml për të porsalindurit, ka rrjedhshmëri të ngadaltë më të kontrolluar. Biberoni është i dizenjuar në formën e gjoksit, si në teksturë ashtu dhe në butësi.

Marka: Avent
2,090Lekë2,340Lekë
Ulje11%
1

Përshkrimi

 

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitimi perfekt i formës së gjirit bën që procesi i thithjes të jetë më i lehtë dhe i rehatshëm për bebin.


Kokë super e butë qe imiton thithën në mënyre perfekte

Tekstura, përbërja super e butë ofron ndjesinë e thithës së vërtetë.


Dizajn elastik dhe i rehatshëm

Dizajni i veçantë spiral ofron një ushqyerje të rehatshme për bebin! Elasticiteti i thithës bën të mundur që ajo të ruaj formën edhe pas një përdorimi të gjatë.


Rezistent ndaj temperaturave të larta.

Shishja prej qelqi është rezistente ndaj nxehtësisë dhe luhatjeve termike. Mund të ruhet në mënyrë të sigurt në frigorifer, e më pas mund të ngrohet kur nevojitet. Gjithashtu është i përshtatshëm për sterilizim.

I dizenjuar për të shmanguar kolikat.

Pastrohet lehtësisht.

Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je.


Përshtatet lehtësisht me produktet e tjera Avent Natural.

BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL QELQI 240 ML - PER BEBE: SCF053/17

Specifikimet

Kodi 810022
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp