BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL BLU 125 ml

Biberoni Philips Avent Natural blu për të porsalindurit ofron rrjedhshmëri të ngadaltë dhe të mirëkontrolluar.

Marka: Avent
1,400Lekë1,650Lekë
Ulje15%
1

Përshkrimi

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitim perfekt i formës se gjirit qe e bëne thithjen më të lehtë dhe të rehatshme për bebin


Valvula e vecantë Airfree e mban kokën e biberonit gjithmonë plot me qumësht pavarësisht pozicionit të tij! Kjo bën të mundur ushqyerjen e bebit në pozicione sa më natyrale dhe të rehatshme për të! Kjo gjë ndihmon në tretjen e qumështit dhe redukton rrezikun e refluksit!


Valvula jone unike AirFree tërheq ajrin nga thitha kështu që fëmija juaj gëlltit më pak ajër ndërsa pi. Kjo mund të ndihmojë në zvogëlimin e problemeve si dhimbja e barkut, refluksi dhe gazrat.


Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.


Pastrohet lehtësisht.

BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL BLU125 ml: SCF032/17

Specifikimet

Kodi 794064
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp