BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL 330 ML SCY906/01

Biberoni Philips Avent Natural 330ml për të porsalindurit, ka rrjedhshmëri të ngadaltë më të kontrolluar. Biberoni është i dizenjuar në formën e gjoksit, si në teksturë ashtu dhe në butësi.

Marka: Avent
1,630Lekë1,780Lekë
Ulje8%
1

Përshkrimi

 

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitimi perfekt i formës së gjirit bën që procesi i thithjes të jetë më i lehtë dhe i rehatshëm për bebin.


Kokë super e butë qe imiton thithën në mënyre perfekte

Tekstura, përbërja super e butë ofron ndjesinë e thithës së vërtetë.


Dizajn elastik dhe i rehatshëm

Dizajni i veçantë spiral ofron një ushqyerje të rehatshme për bebin! Elasticiteti i thithës bën të mundur që ajo të ruaj formën edhe pas një përdorimi të gjatë.


I dizenjuar për të shmanguar kolikat.

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.

Pastrohet lehtësisht.

Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je.


Përshtatet lehtësisht me produktet e tjera Avent Natural.

BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL 330 ML 0-12 MUAJSH: SCY906/01

Specifikimet

Kodi 808093
Marka Avent
Mosha deri në 12 muaj
Materiali përbërës i thithës Silikoni
Materiali Silikoni

Produkte të ngjashme

whatsapp