BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL 260 ML +1 MUAJ

Biberoni Philips Avent Natural 260ml për të porsalindurit, ka rrjedhshmëri të ngadaltë më të kontrolluar.

Marka: Avent
1,630Lekë1,780Lekë
Ulje8%
1

Përshkrimi

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitim perfekt i formës se gjirit qe e bëne thithjen më të lehtë dhe të rehatshme për bebin


Valvula e vecantë Airfree e mban kokën e biberonit gjithmonë plot me qumësht pavarësisht pozicionit të tij! Kjo bën të mundur ushqyerjen e bebit në pozicione sa më natyrale dhe të rehatshme për të! Kjo gjë ndihmon në tretjen e qumështit dhe redukton rrezikun e refluksit!


Valvula jone unike AirFree tërheq ajrin nga thitha kështu që fëmija juaj gëlltit më pak ajër ndërsa pi. Kjo mund të ndihmojë në zvogëlimin e problemeve si dhimbja e barkut, refluksi dhe gazrat.


Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.


Pastrohet lehtësisht.

BIBERON PHILIPS AVENT NATURAL 260 ML +1 MUAJ: SCF033/17

Specifikimet

Kodi 795079
Marka Avent
Mosha 1+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp