Biberon për të porsalindurit Philips Avent Natural 60 ml

Biberoni Philips Avent Natural për të porsalindurit ka rrjedhshmëri të ngadaltë dhe më të mirëkontrolluar.

Marka: Avent
1,240Lekë1,380Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitim perfekt i formës se gjirit qe e bëne thithjen më të lehtë dhe të rehatshme për bebin


Valvula e vecantë Airfree e mban kokën e biberonit gjithmonë plot me qumësht pavarësisht pozicionit të tij! Kjo bën të mundur ushqyerjen e bebit në pozicione sa më natyrale dhe të rehatshme për të! Kjo gjë ndihmon në tretjen e qumështit dhe redukton rrezikun e refluksit!


Valvula jone unike AirFree tërheq ajrin nga thitha kështu që fëmija juaj gëlltit më pak ajër ndërsa pi. Kjo mund të ndihmojë në zvogëlimin e problemeve si dhimbja e barkut, refluksi dhe gazrat.


Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.


Pastrohet lehtësisht.

Biberon Philips Avent Natural 60 ml: SCF039/17

Specifikimet

Kodi 791066
Marka Avent
Mosha deri në 12 muaj
Përmasat e paketimit 60 ml
Materiali Polipropileni
Materiali përbërës i thithës Silikoni

Produkte të ngjashme

whatsapp