Në mungesë

BIBERON KUNDER KOLIKAVE PHILIPS AVENT PER BEBE +1 MUAJSH 260ML

Dizenjuar për të reduktuar kolikat, gazrat dhe refluksin!

Marka: Avent
1,590Lekë1,650Lekë
Ulje4%
0

Përshkrimi

Valvula e vecantë Airfree e mban kokën e biberonit gjithmonë plot me qumësht pavarësisht pozicionit të tij! Kjo bën të mundur ushqyerjen e bebit në pozicione sa më natyrale dhe të rehatshme për të! Kjo gjë ndihmon në tretjen e qumështit dhe redukton rrezikun e refluksit!


Valvula jone unike AirFree tërheq ajrin nga thitha kështu që fëmija juaj gëlltit më pak ajër ndërsa pi. Kjo mund të ndihmojë në zvogëlimin e problemeve si dhimbja e barkut, refluksi dhe gazrat.


Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.


Pastrohet lehtësisht.

BIBERON KUNDER KOLIKAVE PHILIPS AVENT PER BEBE +1 MUAJSH 260ML: SCF813/14

Specifikimet

Kodi 806096
Marka Avent
Mosha 1+

Produkte të ngjashme

whatsapp