BIBERON KUNDER KOLIKAVE PHILIPS AVENT 330 ML (+3 MUAJSH)

Valvula e vecantë Airfree është dizenjuar për të ndihmuar në uljen e sasisë së ajrit që bebi juaj gëlltit duke reduktuar në këtë mënyrë gazrat, kolikat dhe refluksin.

Marka: Avent
1,480Lekë1,510Lekë
Ulje2%
1

Përshkrimi

 

Valvula e vecantë Airfree e mban kokën e biberonit gjithmonë plot me qumësht pavarësisht pozicionit të tij! Kjo bën të mundur ushqyerjen e bebit në pozicione sa më natyrale dhe të rehatshme për të! Kjo gjë ndihmon në tretjen e qumështit dhe redukton rrezikun e refluksit!


Valvula jone unike AirFree tërheq ajrin nga thitha kështu që fëmija juaj gëlltit më pak ajër ndërsa pi. Kjo mund të ndihmojë në zvogëlimin e problemeve si dhimbja e barkut, refluksi dhe gazrat.


Kjo shishe është krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je

E lehtë për t'u mbajtur nga të vegjlit.


Pastrohet lehtësisht.


BIBERON ANTIKOLOK PHILIP AVENT 330ML +3 MUAJSH: SCY106/01

Specifikimet

Kodi 815048
Marka Avent
Mosha 3+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp