Oferta e ditës

ANTI MUSHKONJE SPRAJ CHICCO

Spraj Chicco anti mushkonjë për fëmijë shërben kundër pickimit të mushkonjave. I krijuar në saje të ekstrakteve me origjinë bimore.

Marka: Chicco
940Lekë
1

Përshkrimi

Pa alkool, pa ngjyrues dhe pa paraben. Produktet anti-mushkonjë Chicco janë të përshtatshme për fëmijët e porsalindur dhe më të medhenj (0 m+).

SPRAJ ANTI MUSHKONJE CHICCO aplikohet lehtësisht në lëkurë. Ky është një produkt i testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme. Spraj anti-mushkonjë Chicco (Anti Zanzara): 8058664095148

Specifikimet

Kodi 597071
Marka Chicco
Mosha deri në 18 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp