AKSESOR NAZAL SUPER RINO CHICCO

Një aksesor shtesë për aerosolin CHICCO, SUPER RINO është një pajisje e krijuar posaçërisht për pastrimin e kavitetit nazal dhe hidratimin e mukozës. Largon mukusin e tepërt nga rrugët e sipërme të frymëmarrjes dhe ju lejon të merrni frymë lirisht. I nevojshëm për fëmijë të cilët nuk arrijnë t....

Marka: Chicco
1,490Lekë
1

Përshkrimi

Dushi i mikronizuar i hundes lejon nje parandalim dhe pastrim të mire te kaviteteve te hundes. Heq sekrecionet dhe hidraton mukozat.

Koni eshte me perdorim te dyfishte per femije dhe te rritur.

Aerosoli me piston i Chicco është një produkt i krijuar për ju edhe fëmijën tuaj.

Si të zhbllokojmë hundët e të porsalindurit, fëmijës apo...?

Atëherë le të veprojë aerosoli! Ky aparat është një zgjidhje shumë e mirë për shkak se avulli ndihmon në shkrirjen e mukusit duke liruar kështu rrugët e hundës. Në këtë rast duhet të keni kujdes për të mos përdorur solucione me përmbajtje kortizoni etj, kjo pasi efektet anësore mund të jenë të mëdha. Gjithmonë duhet ta përdorni aerosolin vetëm me solucion të thjeshtë fiziologjik, i cili mund të përdoret tek bebet e porsalindura por edhe tek fëmijët me moshë më të madhe se 3 vjeç. Aerosol për bebe dhe fëmijë: 8058664073283

Specifikimet

Kodi 586078
Marka Chicco

Produkte të ngjashme

whatsapp