Oferta e ditës

Abena Maternity Pads - Peceta intime për periudhën pas lindjes

Peceta intime ekologjike të cilat përdoren nga nënat pas lindjes.

Marka: Abena
650Lekë700Lekë
Ulje7%
1

Përshkrimi

Janë të përbëra nga pambuk super i butë i cili mundëson një ajrosje të mirë të lëkurës.

Minimizon aromat e pakëndshme duke bërë përthithje të shpejtë dhe maksimale të hemorragjisë gjatë dhe pas lindjes.

Abena Intimate care është larës intim për nënat gjatë shtatzanisë dhe pas lindjes.

Përdoret si rutinë pastrimi në përditshmëri.

Qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Balancon nivelin e mikroorganizmave në zonën intime.

Me pH të rregulluar 3.5.

Me përbërës natyral, pa ngjyrues, pa parfum, pa paraben.

Produkte të testuara dermatologjikisht.

Çertifikuar nga Nordic swan ecolabel dhe Asthma-allergy Denmark.

Made in Denmark

Specifikimet

Kodi 582505
Marka Abena
Prodhuar në Danimarkë

Produkte të ngjashme

whatsapp