Në mungesë

NANNYS SENSITIVE PELENA PER BEBE N.2 MINI (3-6KG) 15 COPE

Të holla, të lehta, shumë të rehatshme, këto pelena e lejojnë fëmijën tuaj të lëvizë lirshëm dhe të luajë pa problem. Të përbëra nga shtresa të cilat lejojnë thithje maksimale të lagështisë.

Marka: Nannys
360Lekë
0

Përshkrimi

Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje. Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj. Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja.

NANNYS SENSITIVE PELENA PER BEBE N.2 MINI (3-6KG) 15 COPE: 5201312610276

Specifikimet

Kodi 685045
Marka Nannys
Madhësia e pelenës 2

Produkte të ngjashme

whatsapp