Nannys Pelena Midi 54 Cope 4-9 kg Numer 3

Pelena te markes Nannys, Midi, shume te rehatshme per femijen tuaj. E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem. Te perbera nga shtresa te cilat lejojne  thithje maksimale te lageshtise. Paketimi permban 54 cope pelena ne brendesi. Jane te persht....

Marka: Nannys
1,330Lekë
1

Përshkrimi

Pelena te markes Nannys, Midi, shume te rehatshme per femijen tuaj. E holle dhe e lehte, ajo e lejon te femijen te levize lirshem dhe te luaje pa problem. Te perbera nga shtresa te cilat lejojne thithje maksimale te lageshtise. Paketimi permban 54 cope pelena ne brendesi. Jane te pershtatshme per bebet qe peshojne 4 deri ne 9 kg (Nr 3) Shtresa e jashtme eshte me vete-ajrosje. Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj. Pelena te cilat mbrojne lekuren e bebit nga irritimi dhe skuqja. KODI:5201312610344

Specifikimet

Kodi 688099
Marka Nannys

Produkte të ngjashme

whatsapp