MBROJTESE PER GJIRIN S/30 COP NANNYS

Mbrojtese silikoni per gjirin e markes NANYS Mrojne gjirin dhe lehtesojne procesin e ushyerjes se femijes Pershtatje maksimale dhe ngjashmeri me gjirin e nenes

Marka: Nannys
350Lekë
1

Përshkrimi

Mbrojtese silikoni per gjirin e markes NANYS Mrojne gjirin dhe lehtesojne procesin e ushyerjes se femijes Pershtatje maksimale dhe ngjashmeri me gjirin e nenes Ato lejojne kontakt maksimal te hundes dhe mjekres se femijes me lekuren e gjirit Forma ovale pershtates me se mire me gjirin dhe gojen e femije duke lejuar nje rrjedhje normale te qumeshtit Masa S KODI:5201312610382

Specifikimet

Kodi 696065
Marka Nannys

Produkte të ngjashme

whatsapp