Leter e Lagur Intimo Lovex 30 cope

Higjena intime kerkon nje kujdes te vecante Leter e lagur Intimo, te markes Nannys E pershtatshme si per femrat ashtu edhe per meshkujt. Para dhe pas marredhenieve seksuale Per rehati dhe freski maksimale, me permbajtje vajrash dhe ekstrakte bimore Paketimi permban 30 cope

Marka: Nannys
210Lekë
1

Përshkrimi

Higjena intime kerkon nje kujdes te vecante Leter e lagur Intimo, te markes Nannys E pershtatshme si per femrat ashtu edhe per meshkujt. Para dhe pas marredhenieve seksuale Per rehati dhe freski maksimale, me permbajtje vajrash dhe ekstrakte bimore Paketimi permban 30 cope KODI:5201312610108

Specifikimet

Kodi 697060
Marka Nannys

Produkte të ngjashme

whatsapp